ישראל אלי עפר - רואה חשבון וכלכלן

ישראל (אלי) עפר

רואה חשבון, כלכלן

איתנו הכל אפשרי

מומחה לביקורתת חקירתית - FORENSIC ACCOUNTING

מוסמך למתן חוות דעת מומחה  לבית מישפט  ומוסמך כבורר.

elio@hands-on4you.com 
   054-5391847 
    


מאמרים:


רואה חשבון :כל עסק צריך רואה חשבון מוצלח


לנהל חברה מקצועית, בין אם זו חברה של מספר מצומצם של אנשים ובין אם זו חברה גדולה ומורכבת, זה לא דבר פשוט. ניהול של חברה דורש מיומנויות רבות, ואחד מהעניינים שצריך להתעסק איתם זה כמובן העניין של ניהול פיננסי נכון. במידה וגם אתם מנהלים עסק ורוצים לקבל סיוע מקצועי, הרי שכדאי יהיה לכם למצוא רואה חשבון שיוכל לתת לכם שירות, כי לנהל עסקים ללא שירותיו של רואה חשבון זה בהחלט עלול להיות בעייתי. עצם העובדה שהחלטתם להקים עסק או לפתוח חברה לא מעידה על כך שעליכם להיות אנשים שבקיאים בעולם הכלכלה וחוקי המיסוי במדינת ישראל, ולכן הרעיון של להשאיר את האחריות הזאת לרואה חשבון מקצועי זו בהחלט אופציה טובה.

תפקידו של רואה החשבון שלכם


רואה חשבון יוכל לקחת על עצמו את כל האחריות לניהול הפיננסי של החברה שלכם, בין אם זה כולל את הדוחות השונים שיש להגיש לרשויות ובין אם זה כולל כל דבר אחר. מבחינתכם משמעות הדברים היא שתוכלו להוריד מעצמכם את האחריות לעניין הזה, כי רואה חשבון מקצועי יוכל לדאוג לכל הצד הפיננסי בעסק. רואה חשבון מקצועי יוכל גם לתת לכם שירות במידה ואתם זקוקים לעזרה בשיקום החברה ובהובלתה להצלחה, ולכן לא מומלץ לוותר על שירות של איש מקצוע כזה.


רואה החשבון שיתאים לכם


ממש כפי שלא הייתם בוחרים עורך דין ככה סתם מבלי לדעת עליו דבר, כך גם לא מומלץ לבחור רואה חשבון מבלי שאתם מתרשמים מהרזומה שלו או ממה שיש לו להציע לכם. מעבר לכל המקצוענות והידע אתם גם צריכים לבחור רואה חשבון שתוכלו לסמוך על שיקול הדעת שלו ועל אמינותו, ולכן מומלץ לפנות אל המשרד המוביל בתחום
לרואה החשבון ישנו תפקיד חשוב ומרכזי מאד במסגרת התנהלותו של כל עסק והתנהלותה של כל חברה, וזו גם הסיבה מדוע חשוב לפנות אך ורק לרואה חשבון מקצועי, בעל ההכשרה המתאימה.

מתי יש להיעזר ברואה חשבון

לקוחותיו של רואה החשבון מגיעים אליו מתחומים שונים. רואה חשבון אחראי על מעקב שוטף אחר ההכנסות וההוצאות של העסק או החברה, הוא מבצע ביקורות שונות על הדוחות הכספיים וגם בא במגע מול גורמים נוספים, במסגרת ההתנהלות עצמה, כמו מס הכנסה, מס ערך מוסף ועוד. למרות שלא מעט שכירים נעזרים בשירותיו, מרבית לקוחותיו של רואה חשבון הם עצמאיים. חברות, ארגונים וגם עמותות למיניהן יכולים להיעזר בשירותיו ואף זקוקים לו לא מעט. למעשה, כל פעולה שקשורה בכספים, ובמיוחד כשמדובר בסכומים גבוהים, כדאי שתעשה בעזרתו של רואה חשבון.

למה חשוב לשים לב לפני שבוחרים אותו

במידה ואתם זקוקים לשירותיו של רואה חשבון, חשוב שתפנו לרואה חשבון בעל ניסיון בתחום. אם יש לכם עסק גדול, החשיבות לכך רבה עוד יותר. כדאי אפילו לפנות לרואה חשבון המתמחה במתן שירותים לחברות או לעסקים בתחום שלכם וגם כדאי לפנות אל לקוחותיו כדי לקבל מהם חוות דעתם באשר לשירות שמוצע להם. מומלץ לבצע סקר שוק ולבדוק כמה רואי חשבון שונים. במסגרת סקר שוק זה יש להתייחס לניסיונו של רואה החשבון בתחום, לשירותים המוצעים על ידו וגם לעלות הנדרשת עבור השירות. כדאי לבחור רואה חשבון שמשרדיו נמצאים קרוב אליכם. למרות שניתן לבצע את ההתקשרות באמצעים שונים, ולא רק במסגרת פגישה של פנים מול פנים, כדאי שהוא יהיה קרוב אליכם וגם נגיש.  לשיחת יעוץ ראשונית חינם :