ישראל אלי עפר - רואה חשבון וכלכלן

ישראל (אלי) עפר

רואה חשבון, כלכלן

איתנו הכל אפשרי

מומחה לביקורתת חקירתית - FORENSIC ACCOUNTING

מוסמך למתן חוות דעת מומחה  לבית מישפט  ומוסמך כבורר.

elio@hands-on4you.com 
   054-5391847 
    


מאמרים:


ניהול עמותות :
במסגרת שלל השירותים, שאותם מעניק רואה החשבון, מוצע שירות של ניהול עמותות. ניהול עמותה מצריך ידע רב בתחום וגם היכרות עם כל הסוגיות המשפטיות והמנהליות שקשורות לכך. למנהל העמותה ישנם תפקידים רבים, הקשורים לניהול העמותה עצמה, ומומלץ לפנות אך ורק לבעל מקצוע בעל ניסיון והכשרה מתאימה. מה כולל במסגרתו התפקיד? על כך ועוד, במאמר הבא..

מה כולל במסגרתו תפקיד הניהול העמותה


כל מי שנבחר לנהל עמותה נדרש לבצע משימות שונות, במסגרת תפקידו. ניהול עמותות כרוך בקבלת החלטות שונות הקשורות לעמותה, ובתנאי שהן נעשות בפורום של בעלי התפקידים הקשורים לעמותה ולוקחים בה חלק. בנוסף, מנהל העמותה נדרש לעקוב באופן שוטף אחר ההוצאות הכספיות שמבוצעות בעמותה. בדרך זו ניתן למנוע פעולות שגויות ואפילו הונאות למיניהן. רואה חשבון בכיר, האחראי על ניהולה של עמותה כלשהי, בקיא מאד בתחום זה ויכול לבצע את הניהול בצורה הטובה ביותר. הוא עובד אל מול המוסדות השונים, כמו רשות המיסים, למשל, ויכול לבחון את ההתנהלות הכלכלית של העמותה בכל רגע שירצה. לצד כל אלה, על מנהל העמותות לגבש גם נהלי עבודה, שעל פי הם תתנהל העמותה עצמה, ובעיקר עובדיה. כדי להגשים את המטרות השונות שהוצבו וכדי להתנהל נכון, יש להחליט על דרכי עבודה מסוימות ושיטות עבודה שעל פיהן יש להתנהל לאורך כל הדרך.

חשוב לזכור


מכיוון שעל העמותה לבצע רישום מדויק של התנהלותה וגם להגיש דוחות שונים לאורך כל התקופה שבה היא פועלת, חשוב לבחור מנהל מקצועי, המתאים לתפקיד, ויכול לבצע זאת בצורה הטובה ביותר. רואה חשבון בכיר, בעל ניסיון בניהול עמותות והכרות רבה מאד עם התחום, יכול להיות הכתובת המתאימה שאליה יש לפנות ובה יש להיעזר. כדאי לקבוע פגישת ייעוץ מקדימה עם רואה החשבון ולבדוק איתו את האפשרויות המוצעות על ידי במסגרת ניהול העמותה.
  לשיחת יעוץ ראשונית חינם :


שלח
Thank You!
The form has been successfully sent.
שם:
This field is required.
טלפון:
This field is required.
דוא"ל:
This field is required.