ישראל אלי עפר - רואה חשבון וכלכלן

ישראל (אלי) עפר

רואה חשבון, כלכלן

איתנו הכל אפשרי

מומחה לביקורתת חקירתית - FORENSIC ACCOUNTING

מוסמך למתן חוות דעת מומחה  לבית מישפט  ומוסמך כבורר.

elio@hands-on4you.com 
   054-5391847 
    


מאמרים:


החברה שלכם נקלעה למשבר חמור? :
מומחה לשיקום חברות


החברה שלכם נקלעה למשבר חמור? אתם מחפשים מומחה לשיקום חברות, שיוכל לעזור לכם לצאת מהשבר שאליו נקלעתם? אם כן, הנה כמה פרמטרים חשובים שכדאי לכם לבחון לפני שאתם פונים אליו:

1. במסגרת החיפוש שלכם אחר מומחה לשיקום חברות, חשוב שתפנו לבעל מקצוע שאכן מתמחה בתחום. שיקום חברות שנקלעו למשבר מצריך מיומנות ברמה גבוהה וגם הכרות רבה עם התחום. רק איש מקצוע, המתמחה בכך, יוכל להציע לכם את הפתרון הטוב ביותר ולעזור לכם לצאת מהתסבוכת שאליה נקלעתם.

2. חשוב שתפנו למומחה בעל ניסיון בתחום זה. מומחה שפעל לא מעט בתחום ועזר לחברות רבות להתמודד נכון עם המשבר שאליו הן נקלעו. חשוב שהוא יוכל להציג לפניכם את הישגיו ולהוכיח לכם שאכן סייע ללקוחותיו.

3. מומלץ לפנות למומחה לשיקום חברות שגם עזר בפועל לחברות עצמן ולא רק במסגרת של שירותי ייעוץ. ישנם לא מעט מומחים המסייעים לחברות על ידי מתן שירותי ייעוץ והכוונה. אולם, רק מומחה שסייע בפועל לחברה וגם הוא עצמו חווה בעבר משבר כזה יוכל להציע את המענה הטוב ביותר.

4. כדאי לפנות למומחה בעל הכשרה מתאימה. חשוב לוודא שמדובר במומחה שהינו בעל רקע אקדמי מתאים וגם השכלה רלוונטית לתחום. מדובר בתחום מורכב מאד הקשור לתחומים נוספים. במסגרת ההכשרה נחשף בעל המקצוע להיקף רחב מאד של תחומים רלוונטיים, הקשורים לעולם העסקים והחברות.

5. קבלת המלצות וחוות דעת מלקוחות קודמים יעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה. כדאי לכם לפנות ללקוחותיו של המומחה ולבקש מהם חוות דעת באשר לשירות שניתן על ידו, ובעיקר באשר לתוצאות. חשוב לבדוק מולם האם היו שבעי רצון מתהליך העבודה עצמו והאם החברה שברשותם אכן השיגה את מטרותיה ויצאה מהמשבר שאליו נקלעה.
  לשיחת יעוץ ראשונית חינם :


שלח
Thank You!
The form has been successfully sent.
שם:
This field is required.
טלפון:
This field is required.
דוא"ל:
This field is required.