ישראל אלי עפר - רואה חשבון וכלכלן

ישראל (אלי) עפר

רואה חשבון, כלכלן

איתנו הכל אפשרי

מומחה לביקורתת חקירתית - FORENSIC ACCOUNTING

מוסמך למתן חוות דעת מומחה  לבית מישפט  ומוסמך כבורר.

elio@hands-on4you.com 
   054-5391847 
    


מאמרים:


שיקום חברות :


הדרך הנכונה לשיקום חברות עוברת במשרד רואי חשבון מוביל


אנשים רבים חלמו את החלום של להיות עצמאים ולהקים חברות שונות, וחלק מהם באמת עשו זאת בהצלחה מספר שנים. עם זאת, לא פעם קורה שחברה שהייתה מוצלחת בעבר מתחילה תהליך של התדרדרות משמעותית, ובמקרים כאלה יש לקבל החלטה חשובה ביותר: האם לפנות לתהליך של שיקום חברות או לא. פעמים רבות שיקום חברות כן יכול לשפר את מצבה של החברה או העסק הכושל, אך חשוב ביותר להיות מודעים לכך שלעיתים אפילו שיקום חברות לא יוכל לעזור. כמו כן, לא תמיד לבעל החברה יש עוד כוח נפשי, זמן וכסף כדי לנסות להתחיל תהליך של שיקום, ולכן הצעד הראשון הוא להחליט האם מעוניינים בהליך כזה או לא.


סיוע מקצועי


בעלי עסקים שהחליטו בכל זאת לנסות להתחיל הליך של שיקום חברות חייבים להבין שלא כדאי לעשות את זה לבד, שכן עד הנקודה שבה החברה התחילה להיכנס לצרות נעשו הדברים באופן עצמאי. אם עד כה הפעילות העצמאית לא הוכיחה את עצמה, כנראה שדווקא סיוע מקצועי בתחום של שיקום חברות יוכל לעשות את העבודה. פנייה לקבלת שירות של שיקום חברות הוא לא צעד קל מבחינה נפשית, אך במידה ופונים למומחים בתחום, זה יכול להתגלות כצעד שבסופו של דבר ישנה את החיים.


משרד רואי החשבון המתאים למשימה


שיקום חברות כולל, בראש ובראשונה, תוכנית הבראה כלכלית, ולשם כך יש צורך לפנות אל משרד רואי חשבון מוביל ובעל ניסיון.
רק משרד רואי חשבון שיש לו ניסיון רב שנים בתחום שיקום החברות יוכל לקחת כל חברה ולהכין לה תוכנית שיקום טובה, ולכן בהחלט כדאי לבחור את המשרד המוביל בתחום. שיקום של חברות הוא לא הליך קצר אך הוא בהחלט אפשרי אם מנהלים אותו רואי חשבון מוצלחים.
  לשיחת יעוץ ראשונית חינם :


שלח
Thank You!
The form has been successfully sent.
שם:
This field is required.
טלפון:
This field is required.
דוא"ל:
This field is required.